על טיפול באמצעות צמחי מרפא:

מתאים למגוון רחב מאד של בעיות, קלות ופשוטות, מורכבות וקשות. הטיפול יכול להיות יחיד ויכול להשתלב עם טיפולים אחרים- בין היתר עם תרופות. טיפול בצמחי מרפא הנו טיפול הוליסטי (שלם) הרואה את האדם וכל מערכותיו כקשורות זו בזו, מכאן שהטיפול כולל התייחסות למצב נפשי ולמצב פיזי של כלל המערכות (גם אם אינם מופיעים בתלונה העיקרית) טיפול בצמחי מרפא הנו טיפול יעיל ביותר, ועם זאת – לרוב נטול תופעות לוואי. כל הצמחים בהם נעשה שימוש עברו מחקר וביקורת מקיפה ומקצועית- בכל רחבי העולם. כמו כן, אני שם דגש רב על מקור הצמח, איכות הצמח, איכות האחסון, ריכוז ושיטת המיצוי.


תהליך הטיפול:

במפגש ראשון מתבצע תשאול מקיף (אורך כשעה וחצי), בו המטפל מקבל את המידע הנחוץ להרכבת טיפול מתאים. בחלק זה המטופל מביא בדיקות מעבדה ואבחון מהרופא. לאחר המפגש הראשון המטפל מכין או מזמין פורמולת צמחים ראשונה, או שולח את המטופל לעשות בדיקות הכרחיות לפני כן. לעתים ולפי נכונות המטופל, נותן גם יעוץ לתזונה ואורח חיים מתאים יותר למטופל באופן אישי. לאחר מכן המטופל לוקח את הטיפול בהתמדה, ובהתאם לאופי של הטיפול ולתלונה העיקרית קובעים מועד למפגש ביקורת. במפגש הביקורת נעשה תשאול המשך, וגם עדכון ושינויים במידת הצורך. על פי מפגש זה המטפל יכול לשפר את תערובת הצמחים כך שתהיה מתאימה באופן מדויק עוד יותר למטופל, בהתאם לשינוי שחל אצלו. וכך ממשיכים להיות בקשר כל עוד יש בכך צורך.


מצבים בהם טיפול בצמחי מרפא מתאים מאד:

כאבי ראש, מיגרנות, קשיי עיכול, קשיי נשימה, אלרגיות עוריות או נשימתיות, חולשה חיסונית, מצב רוח ירוד, עצבנות, תשישות וחולשה, בעיות שינה, כאבי פרקים, בעיות בתפקוד מיני, בעיות פריון, חוסר איזון הורמונאלי ובעיות במחזור, דלקות בדרכי השתן, כולסטרול גבוה, יתר לחץ דם, סוכרת, קשיי קשב וריכוז, נשירת שיער, אקנה, התמודדות עם מחלות כרוניות שונות ועוד…


פורמולת הצמחים:

בד"כ המטופל מקבל פורמולה נוזלית המכילה תערובת של מיצויי צמחים בריכוז גבוה בהתאמה אישית ע"פ הבנתו של המטפל.המינון הסטנדרטי היו 5-10 מ"ל 3 פעמים ביום, ובכל זאת ייתכן, לדוגמה, שמטופל אחד יקבל 2.5 מ”ל פעם ביום ואחר יקבל 15 מ"ל 3 פעמים. המיצויים הנם בנוזל המכיל מים ואלכוהול באחוז משתנה ע"פ מסיסות החומרים בצמח. במידה והמטופל רגיש לאלכוהול או לטעם החזק של התמצית, ישנן שיטות שונות כמו נידוף האלכוהול, ערבוב המינון עם מיץ טבעי או משהו מתוק ועוד. כמו כן, לעתים המטופל מופנה לקבלת תמציות שונות שאינן כוללות אלכוהול, כמו חליטות, כמוסות, סירופ, ומשחה או ג'ל לשימוש חיצוני.

לתאום מפגש ראשון נא ליצור עמי קשר בטלפון הנייד: 052-5013908 עדו.